leaves

Czym jest wellness i dlaczego tego potrzebujesz?

Chcesz odkryć zakątek kompletnego spokoju i wolności od trosk w samym sercu Wrocławia? Pozwól, że przybliżymy ci, czym jest wellness i czego się spodziewać w Strefie wellness The Bridge Spa.

Wellness to podejście holistyczne.

Wellnes to dążenie do dobrego samopoczucia przez osiągnięcie harmonii ciała i umysłu. To realizacja pewnego rodzaju filozofii, której priorytetem jest osiągnięcie stanu psychofizycznego szczęścia – zrelaksowanego, wolnego od stresu umysłu, w zdrowym, wypoczętym ciele.

Historia pojęcia sięga trzech tysięcy lat i wywodzi się z medycyny chińskiej, jednak dziś przechodzi swój renesans, łącząc tradycję z nowoczesnością.  W osiągnięciu pełni dobrego samopoczucia istotnych jest wiele elementów: zaczynając od odpowiedniej dieta, dbałość o swoją fizyczność i pozbycie się napięć mięśniowych, aż do najważniejszego aspektu – kondycji psychicznej.

W The Bridge Spa zapewniamy doskonałe warunki do rozpoczęcia lub pogłębiania swojej przygody z wellness. Składają się na to:

  • Masaże wellness, będące połączeniem azjatyckich oraz europejskich technik masażu, uzupełnionych o kojące działanie aromaterapeutycznych mieszanek olejków esencjonalnych.
  • Strefa wellness, stanowiąca przestrzeń idealna do samodzielnego odkrywania dobroczynnego działania kolejnych elementów Strefy

Tutaj zabiegi dla ciała łączą się z osiąganiem spokoju dzięki aromaterapii i kojącemu otoczeniu.

Strefa Wellness w The Bridge Spa we Wrocławiu

Strefa wellnes to kompleks saun i łaźń, z których każde pomieszczenie ma inne działanie na organizm.

Sauna sucha doskonale rozgrzeje mięśnie i zminimalizuje bóle stawów. Jednocześnie pomoże oczyścić skórę, pozwalając na jej lepsze nawilżenie.

Biosauna ziołowa natomiast oczyści drogi oddechowe, przywracając komfort oraz przywróci blask cerze, redukując oznaki zmęczenia.

Wizyta w łaźni ziołowej to wyjątkowo relaksujące doświadczenie, działające nawilżająco i wygładzająco na skórę, a rozluźniająco na mięśnie.

Prysznice wrażeń ukoją ciało i pobudzą umysł.

Na spragnionych aktywności fizycznej czeka sala fitness z wyjątkowym widokiem na Odrę. Jeśli wolisz zwieńczyć wizytę chwilą wytchnienia – zapraszamy na Taras Słoneczny, z którego roztacza się panorama na cały Wrocław.

Ważne jest, że wellness wymaga konsekwencji. Sztuką jest nie jednorazowe wprowadzenie organizmu w stan błogiego relaksu (w tym wypadku polecamy Masaże wellness), ale trwanie w nim i pielęgnowanie go w sobie. Wierzymy, że pakiety wizyt w Strefie wellness pomogą w trwałej zmianie samopoczucia na lepsze. Tutaj odzyskasz spokój i zrzucisz troski dnia codziennego.

Zacznij ćwiczyć własne szczęście i uczyć się go na nowo!

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.