leaves

Dlaczego warto spędzić Walentynki w spa?

Walentynki to idealna okazja by razem zrobić coś nowego, poznać, czym jest wellbeing, doświadczyć aromatycznych kąpieli. Poznaj trzy najważniejsze powody, dla których warto wspólnie wybrać się do spa.

Dzielenie się z drugą połówką tym, co najlepsze

Jeśli jedno z was już korzysta z zabiegów spa i masaży, ten wieczór to idealny moment, by okazać drugiej połówce, o co chodzi w holistycznych rytuałach i dlaczego przynoszą tyle korzyści. Nie dość, że wspaniale spędzicie wieczór, to druga strona może przekona się do częstszych wspólnych wizyt!

Korzyści dla ciała - uwolnienie od napięć mięśniowych i oczyszczenie

Wieczór w spa przyniesie odczuwalną ulgę waszym ciałom. Masaż uwolni mięśnie od napięć. Wizyta w Strefie Wellness pobudzi krążenie i przyspieszy przemianę materii, pomoże ciału oczyścić się z toksyn, czyniąc skórę wygładzoną i rozświetloną.

Korzyści dla umysłu - zminimalizowanie stresów dnia codziennego

Aromaterapeutyczne działanie zabiegów zapewni maksymalny poziom relaksu, usuwając oznaki zmęczenia i uwalniając od stresu. Wyjątkowe połączenia naturalnych, ziołowych aromatów pomagają wyciszyć się i przywrócić spokój, wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Spędźcie Walentynki w spa, przeżyjcie znakomitą aromaterapeutyczną przygodę i odzyskajcie wewnętrzną harmonię ciała i umysłu.  

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.