leaves

Etykieta Spa

Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami pracy The Bridge Spa.

The Bridge Spa to oaza spokoju, dlatego prosimy o wyciszenie telefonów komórkowych lub pozostawienie ich w pokoju lub szatni. Pozwoli to na pełną regenerację i odpoczynek. 

Prosimy wszystkich o zachowanie prywatności innych gości.

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją The Bridge Spa pod numerem telefonu 606 176 000

Lokalizacja

Spa mieści się na 6. piętrze hotelu. Można łatwo dostać się do niego windą, znajdującą się w lobby hotelu.

Cennik i płatność za usługi

Wszystkie ceny w menu podawane są z uwzględnieniem lokalnego podatku od sprzedaży. Dodatkowe gratyfikacje według uznania gościa. Możliwa jest płatność tylko kartą bankową lub, w wypadku gości hotelu, za pomocą otwartego kredytu hotelowego.

Rezygnacja z usługi

W razie potrzeby zmiany terminu lub odwołania umówionej wizyty w Spa, bądź rezygnacji z pakietu, prosimy o powiadomienie personelu spa z minimum czterogodzinnym wyprzedzeniem. W wypadku opuszczenia umówionego terminu wizyty, bez takiego powiadomienia, pobierane jest 100% opłaty. Goście, którzy nie są zameldowani w hotelu, mogą zostać poproszeni o dokonanie przedpłaty w momencie dokonywania rezerwacji.

Rezerwacje grupowe - rezerwacja i anulowanie

W przypadku rezerwacji grupowej (powyżej 2 osób) operator Spa może pobrać 50% przedpłaty na poczet zarezerwowanych usług. Zaliczkę należy wpłacić przelewem lub opłacić kartą w recepcji Spa. Rezerwacja grupowa może być anulowana bezkosztowo do 72 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana w późniejszym terminie, operator The Bridge Spa ma prawo zatrzymać 100% przedpłaty. 

Przybycie do spa i etykieta

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed planowanym zabiegiem. W wypadku spóźnienia – zabieg może zostać skrócony. W celu zmiany rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją The Bridge Spa.

Konsultacja

Po przybyciu do Spa zostaniecie poproszeni o wypełnienie formularza konsultacyjnego, dzięki któremu będziemy mogli dopasować przebieg wizyty do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie ze strefy wellness

Dostęp do strefy saun oraz fitness jest bezpłatny dla gości zameldowanych w hotelu. W wypadku pozostałych osób, jest on możliwy za dodatkową opłatą tylko przy wykupieniu zabiegu w Spa lub po opłaceniu karty członkowskiej. O warunki zakupu karty zapytaj w recepcji Spa lub pod numerem telefonu 606 176 000

Ubiór w spa

Zapewniamy szlafrok i hotelowe obuwie na czas zabiegów. Jeżeli jesteście gośćmi hotelu, możecie przyjść do Spa w szlafroku i obuwiu, które jest do dyspozycji w pokoju hotelowym.

Dzieci

Aby zachować spokojną i kojącą atmosferę, dzieci w wieku poniżej 12. roku życia nie mogą korzystać ze Spa. Młodzież powyżej 12. roku życia może korzystać ze Strefy Wellness i Fitness, jeśli towarzyszy im rodzic lub dorosły opiekun. Wszystkie zabiegi spa są zarezerwowane tylko dla osób dorosłych.

Rzeczy osobiste

Dla Państwa wygody oddajemy indywidualnie zamykane szafki, które są dostępne w przebieralniach. Jednak ani hotel, ani operator Spa nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub skradzione przedmioty. Ze względów bezpieczeństwa uprzejmie prosimy, aby goście nie wnosili do Spa niczego cennego.

Operator spa

The Bridge Spa jest zarządzane przez operatora: ForSpa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W wypadku uwag dotyczących działalności Spa, prosimy o kontakt z Dyrektorem Spa pod numerem telefonu 602 132 331 lub pisząc na adres: info@bridgespa.pl