leaves

Jesienny ratunek dla skóry – wyciąg z kadzidłowca

Choć je kochamy i uwielbiamy, to niestety w nadmiarze szkodzi naszej urodzie. Już wiecie, o czym mówimy? Tak, o słońcu, w których promieniach leniuchujemy latem czasami zbyt długo… Dlatego jesienią warto skórę poddać specjalistycznym zabiegom regenerującym.

Za zbyt szybkie starzenie się skóry odpowiada promieniowanie UV emitowane przez słońce. Atakuje ono skórę, niszcząc kolagen i elastynę. W ten sposób pogłębiają się zmarszczki, pojawiają przebarwienia i dochodzi do nadmiernego rogowacenia skóry. Cera nabiera ziemistego koloru, a uszkodzenie płaszcza hydro-lipidowego powoduje często łuszczenie naskórka. W efekcie skóra staje się szorstka, mocno przesuszona i odwodniona.

Jest jednak na to rada. Najskuteczniejszą walkę z posłonecznymi uszkodzeniami skóry, które przyspieszą jej odnowę, możemy wytoczyć za pomocą zabiegu, który z jednej strony mocno nawilży skórę, a z drugiej przywróci jej jędrność i elastyczność.

W The Bridge Spa taki zabieg na twarz może być wykonany nawet przy okazji masażu, dzięki zatosowaniu maski Hydrosol, o innowacyjnej hydro-formule, która przywraca blask skórze w jedyne 10 minut. Jest to w 100% naturalna, biodegradowalna maska, wypełniona odmładzającą mieszanką olejków esencjonalnych oraz roślinnymi składnikami aktywnymi:

  • Hydrozol z kadzidłowca. Wypełnia drobne zmarszczki, rozjaśnia i napina skórę. 100% czystej naturalnej postaci.
  • Wyciąg z korzenia kurkumy (Curcuma longa). Doskonałe właściwości przeciwutleniające, uruchamia komórkowe mechanizmy obronne przed stresem oksydacyjnym, rozświetla skórę i wyrównuje jej koloryt.
  • Kwas hialuronowy. Intensywnie nawilżający / wypełniający.
  • Aloes. Znany ze swoich kojących właściwości.

Kuracja może też być kontynowana w domu lub w podróży, ponieważ maska jest dostępna w wersji detalicznej. Łatwo się ją nakłada i nie zsuwa się ze skóry, ponieważ wykonana jest miąższu drzewa eukaliptusowego. Maska doskonale nadaje się do stosowania przed wyjściem na spotkanie lub imprezę, ponieważ natychmiast poprawia wygląd skóry. Natomiast regularne jej stosowanie (2 razy w tygdoniu) pozwala zredukować drobne linie i zmarszczki. Dodatkowo, aby wzmocnić jej działanie, warto przez snem nałożyć odrobinę nawilżającego olejku rewitalizującego Aromatherapy Associates.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.