leaves

Masaże wellness – 3 fakty

Masaże Wellness obejmują holistyczną pielęgnację całego organizmu poprzez oddziaływanie na wszystkie jego zmysły. Tym różnią się od tradycyjnej oferty masaży, że obejmują też pozostałe zmysły, czyniąc uczestnictwo w nich wyjątkowym doświadczeniem. Nasze zabiegi łączą w sobie najlepsze techniki azjatyckie i europejskie. Oprócz samego masażu, niezwykle istotne są używane podczas rytuałów kosmetyki o starannie dobranych zapachach. Ważne jest także oświetlenie pomieszczeń, a nawet muzyka towarzysząca zabiegom. Wszystkie te elementy tworzą nieodłączną całość; dzięki temu właśnie jednocześnie ciało odzyskuje energię, a umysł spokój.

Aromaterapia ma moc

Aromaterapia ma niezwykłą moc. Aromatyczne wyciągi z roślin potrafią przynieść ogromne korzyści, a odpowiednie ich połączenie pozwala wpływać na organizm ludzki w kontrolowany sposób. Starannie opracowane mieszanki mogą uspokoić, zrelaksować, dodać energii, czy nawet podnieść na duchu. Masaże wellness obejmują terapię aromatami, zawsze starannie dobraną do potrzeb.

Możecie się o tym przekonać korzystając z zabiegu Niezwykłe Doświadczenie Aromaterapii, który prowadzi do uczucia głębokiego relaksu i odprężenia. Zależnie od zdeklarowanego stanu emocjonalnego, dobierana jest odpowiednia mieszanka olejku do masażu. Stymulacja układu nerwowego łagodzi napięcia mięśniowe, a drenaż limfatyczny usprawnia krążenie. Po godzinnym lub półtoragodzinnym masażu stres i zmęczenie odchodzą w niepamięć.

Masaże wellness mogą pomóc na sen - głęboki sen i relaks

Masaże wellness mają szereg pragmatycznych zastosowań i pomoc w regulowaniu snu jest jednym z nich. Niezależnie czy problem dotyczy zasypiania, czy niskiej jakości odpoczynku w nocy – wprowadzenie w stan głębokiego relaksu podczas zabiegu pomoże. Specjalnie opracowana kompozycja olejków wyciszy myśli i ułatwi jakościowy sen.

Masaże wellness nie zawsze są delikatne

Owszem, masaże wellness mają za zadanie uwolnić od napięć, jednak nie zawsze oznacza to delikatny, subtelny zabieg. Nasz Masaż Uwalniający natychmiast łagodzi ból i przynosi ukojenie obolałym mięśniom, jednak jest to masaż głębokich tkanek, co wymaga wyższej siły nacisku. Mieszkanka aromaterapeutycznych olejków rozgrzewa mięśnie, ułatwiając ich rozbicie.

Masaże wellness w The Bridge SPA wykonywane są w 60 lub 90-minutowych sesjach. Istotna rola naturalnych mieszanek olejków esencjonalnych odkryje przed Wami świat aromaterapii oraz zabiegów holistycznych, mających zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i umysł. Gwarantujemy prawdziwą ucztę dla wszystkich zmysłów!

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.