leaves

Oaza spokoju i piękna - Spa w samym sercu Wrocławia

Inspiracją do stworzenia The Bridge Spa był wrocławski ogród botaniczny – jego piękno oraz bogactwo roślin i kwiatów, które w nim odkrywamy. To wyjątkowe miejsce od XIX wieku jest przestrzenią wypoczynku i relaksu dla mieszkańców miasta i odwiedzających je gości.
Postanowiliśmy przenieść to uczucie spokoju w wyjątkową, intymną przestrzeń Spa we Wrocławiu.

Filozofia The Bridge Spa

Wierzymy, że moc natury jest ogromna i należy z niej korzystać. Oferta Spa powstała z zachwytu nad otaczającą hotel The Bridge we Wrocławiu przyrodą, chcieliśmy więc, by nasza oferta także była niezwykle bliska naturze.

Dlatego zaprosiliśmy do współpracy najlepszą markę aromaterapeutyczną na świecie, AROMATHERAPY ASSOCIATES, której tajemnicą są naturalne składniki oraz starannie opracowane receptury przyjazne dla wegan.

Idea

Wiemy, jak ważny jest moment relaksu w codziennym życiu, pełnym bieganiny, nadmiaru obowiązków i informacji.

Dlatego nasze rytuały spa to bogactwo ręcznie mieszanych kompozycji roślinnych olejków esencjonalnych i składników aktywnych. Pomagają one przywrócić piękno twarzy i ciała, a jednocześnie – równowagę emocjonalną.

Wykorzystywane przez nas techniki masażu są inspirowane tradycjami europejskimi i azjatyckimi, które pozwalają osiągnąć stan głębokiego odprężenia ciała i umysłu, a także uzyskać efekt odmłodzenia organizmu.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się – obok tradycyjnych masaży – holistyczne zabiegi spa: Rytuały Autorskie oraz Masaże Wellness. Ich specyfika polega na spojrzeniu na organizm jako całość i położeniu nacisku na moc aromaterapii i korzystaniu z olejków aromaterapeutycznych, by oddziaływać jednocześnie na ciało, jak i umysł.
Rytuały są zaproszeniem w swoistą podróż, mającą na celu osiągnięcie uczucia najwyższego komfortu i dobrostanu.

Chcąc stworzyć najlepsze Spa we Wrocławiu, wykreowaliśmy także Strefę Wellness. To wyjątkowe miejsce dla ciała, ducha i umysłu, w którym można samodzielnie chłonąć kojące ciepło i aromaterapeutyczne zapachy. Kompleks saun i łaźni dostępny jest dla gości hotelu The Bridge Spa oraz Klientów The Bridge Spa.

Mamy nadzieję, że nasze Spa przyniesie ulgę mieszkańcom Wrocławia, a przyjezdnym uczyni wizytę w tym wspaniałym mieście jeszcze bardziej satysfakcjonującą.