leaves

Rytuały autorskie

Niezwykłe rytuały wellness, które pozwolą Ci doświadczyć wyjątkowego spotkania z kojącą umysł naturą, zregenerować ciało i przywrócić blask skórze.

Wellbeing Bridge

Niezwykła, holistyczna podróż wellness, której celem jest osiągnięcie pełnego doświadczenia dobrostanu pomiędzy umysłem i ciałem. Rozpoczyna się od konsultacji aromaterapeutycznej i wyboru jednej z 13 unikalnych kompozycji olejków esencjonalnych. Po krótkiej medytacji wyciszającej, ciało poddawane jest rytuałowi szczotkowania. Tak przygotowana skóra odzyskuje jędrność i jest gotowa na godzinny masaż, po którym, zarówno na ciało, jak i twarz, nakładamy maskę. To ona, w połączeniu z masażem refleksologicznym, przywróci skórze młodszy wygląd. Podróż kończy ajurwedyjski masaż głowy, który przynosi wyciszenie myśli i reguluje przepływ energii w całym ciele.

  • 120 min
  • 690zł

Garden Therapy

Rytuał masażu spa inspirowany japońską kulturą spacerów wśród drzew Shinrin-you, którego celem jest zregenerowanie organizmu i zdrowia emocjonalnego, poprzez odbudowanie więzi z naturą. W czasie zabiegu używamy wyjątkowej kompozycji olejków esencjonalnych, zawierających wyciągi z sosny, eukaliptusa, jałowca, cyprysa, mimozy i lawendy. Dzięki właściwościom tych aromaesencji, przypominających zapach lasu, oraz azjatyckim technikom masażu, poczujesz przypływ nowej, świeżej energii w całym ciele.