leaves

Spa dla mężczyzn – 3 najlepsze zabiegi dla mężczyzn w The Bridge Spa

Spa dla mężczyzn to już od dawna nie temat tabu! Czas, gdy gabinety spa były przeznaczone wyłącznie dla kobiet minął bezpowrotnie. Oferty hotelowych spa od dawna mają w swoich ofertach zabiegi przeznaczone również dla mężczyzn. Nie inaczej jest w The Bridge Spa.

Wizyta w spa ma pozwolić poczuć się lepiej, zadbać o ciało, a także o dobre samopoczucie. Przecież każdego dotyczą zmagania ze stresującymi sytuacjami, napięciami mięśniowymi, czy problemy wywoływane przez zanieczyszczone powietrze. Odpowiednio dobrane zabiegi pozwalają się zrelaksować na wielu płaszczyznach – uwolnić ciało od napięć, a umysł od trosk, poczuć nową energię; szczególnie gdy – jak u nas – wspierane są przez działanie aromaterapeutycznych olejków.

Sprawdźcie, które zabiegi spa szczególnie polecamy dla mężczyzn.

Intensywny masaż uwalniający

Zabieg uwielbiany przez mężczyzn, czyli masaż tkanek głębokich. Nacisk o wysokiej intensywności przynosi ukojenie skurczom i mięśniom napiętym lub obolałym czy to po pracy, czy po treningu. Rozbicie złogów kwasu mlekowego – które powodują dyskomfort – wspomaga zastosowanie odpowiedniej kompozycji olejków esencjonalnych. Połączenie wyciągów z czarnego pieprzu, rozmarynu i imbiru rozgrzewa mięśnie, a lawenda przynosi ukojenie.

Natychmiastowe złagodzenie bólu i relaks mięśni gwarantowane.

  • Zabieg może trwać 60 lub 90 minut.

Garden Therapy

Nowość inspirowana japońską kulturą (gdzie zabiegi spa dla mężczyzn od dawna nikogo nie dziwią) spacerów wśród drzew, czyli Shinrin-yoku. Otoczenie lasu ma moc regenerowania organizmu i przywracania harmonii emocjonalnej. Nasz autorski rytuał Garden Therapy to miejska realizacja tej idei. Dzięki azjatyckim technikom masażu, w połączeniu z wyjątkową kompozycją wyciągów z takich roślin jak sosna, eukaliptus, czyli jałowiec, poczujesz przypływ świeżej energii w całym ciele. Twoje mięśnie się zregenerują, a kojący zapach lasu zapewni równowagę.

  • Rytuał trwa 90 minut.

Zabieg z peelingiem i maską

Spa dla mężczyzn to nie tylko masaże! Ciało codziennie przyjmujące toksyny – zarówno z zewnątrz (smog), jak i wewnątrz (zła dieta), potrzebuje opieki. Szczególnie, jeśli poddawane jest regularnie jedynie podstawowej pielęgnacji. Intensywny peeling ciała usunie martwe komórki naskórka oraz pobudzi krążenie. Maska zapewni działanie odżywcze.

Dodatkowo ajurwedyjski masaż głowy pomoże usunąć napięcie i stres, zapewniając przyjemny relaks.

  • Zabieg trwa 60 minut.

W naszym spa oferta dla mężczyzn to również Strefa Wellness – wyjątkowy miejski ogród przyjemności. Znajdziecie tam sauny i łaźnie, aromaterapeutyczne prysznice oraz nowoczesną salę fitness.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.