leaves

Strefa Wellness

Wyjątkowy ogród spa dla ciała, ducha i umysłu, pełen kojącego ciepła, ciszy i zapachów natury. Tutaj odzyskasz spokój i zrzucisz troski dnia codziennego. Odkryj saunowo-łaźniowy świat na najwyższym poziomie Wrocławia. 

Strefa przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.

Sauna sucha

Gorące powietrze działa kojąco i rozgrzewająco na mięśnie, odprężając ciało i minimalizując bóle stawów. Głęboko oczyszcza i odżywia skórę oraz przywraca cerze witalność i blask.

  • Temp. 90ºC
  • Wilgotność 10%

Biosauna ziołowa

Lekka sauna, którą wypełniają naturalne ziołowe aromaty. Doskonale redukuje oznaki zmęczenia, oczyszcza drogi oddechowe oraz przyspiesza przemianę materii. Polecana zwłaszcza dla osób, które mają wrażliwą skórę.

  • Temp. 60ºC
  • Wilgotność 50%

Łaźnia ziołowa aromaterapeutyczna

Pobyt w łaźni wypełnionej parą oczyszcza ciało z toksyn, nawilża i wygładza skórę, wzmacnia drogi oddechowe oraz głęboko relaksuje. Warto skorzystać z niej tuż przed masażem, aby pobudzić krążenie i rozluźnić mięśnie.
  • Temp. 45ºC
  • Wilgotność 100%

Prysznice wrażeń

Wiosenny i zimowy. Wyjątkowe doświadczenie kojących ciało wodnych strumieni o różnych temperaturach.

Fitness

Sala wyposażona w nowoczesne urządzenia marki TechnoGym m.in. bieżenie, trenażery, cykloergometr, ergometr wioślarki oraz stacje do ćwiczeń siłowych oraz funkcjonalnych Kinesis. Dla każdej osoby odwiedzającej zapewniamy bezpłatną wodę, ręczniki i przepiękny widok na rzekę Odrę z sali ćwiczeń.

Taras słoneczny

Znajduje się tuż nad Spa, na samym dachu hotelu. W słoneczny dzień, w sezonie letnim, można tu odpocząć na leżakach, zachwycając się panoramą całego Wrocławia.

Bezpłatny wstęp dla gości zameldowanych w hotelu.
Dla pozostałych osób pobyt w Strefie jest odpłatny.

Strefa fitness