leaves

Voucher do spa – prezent idealny. 10 przykładowych okazji.

Voucher do spa to idealny prezent! Sprawdzi się doskonale na wiele okazji i praktycznie każdy będzie z niego zadowolony. Niezależnie od płci, wieku, czy stopnia zażyłości relacji, bon do wykorzystania na zabiegi spa, zostanie doceniony i wykorzystany. Sprawdźcie nasze podpowiedzi, kiedy najlepiej wykorzystać taki podarunek.

Urodziny

Spraw, by jubilat mógł świętować swoje urodziny we wspaniałym miejscu i poczuł się świetnie – niezależnie od wieku. Zabieg w spa, szczególnie aromaterapeutyczny, pozwoli w spokoju, a nawet komforcie, pogodzić się z upłynięciem kolejnego roku.

Walentynki

Czy jest bardziej romantyczny prezent, niż zapewnienie drugiej połówce szczególnego traktowania i osiągnięcia pełnego relaksu? Voucher do spa to świetny prezent zarówno dla niej, jak i dla niego. Opcja dla zazdrośników – możecie iść razem!

Dzień Kobiet

To dzień, w którym kobiety powinny poczuć się wyjątkowo. Dokładnie to zapewni im wizyta w spa i relaksujący masaż lub upragniony zabieg upiększający.

Dzień Mężczyzn

Tak często zapominany Dzień Mężczyzn to również dobry powód, by sięgnąć bo bon do spa. Zestresowani panowie z pewnością docenią możliwość oderwania się na chwilę od codziennych nerwowych sytuacji i uwolnienia mięśni od napięć.

Dzień Matki

Wiecznie martwiąca się o was mama jak nikt zasługuje na aromaterapeutyczną chwilę wytchnienia! Zafundujcie jej uczucie głębokiego relaksu i odprężenia.

Okazje w pracy

Prezent składkowy na urodziny szefa, czy odejście kolegi z działu? Im także przyda się ulga od pracy i wyciszenie myśli. Prezent niezobowiązujący, a jednocześnie odpowiednio dopasowany do okoliczności.

Rocznica

Rocznica związku, czy ślubu to również ważny dzień, w którym pary często wymieniają się podarunkami. Wizyta w spa będzie zarówno idealnym prezentem na tę okazję, a jednocześnie dobrym pomysłem na spędzenie tego dnia!

Ślub

Coraz modniejsze są prezenty dla par, które mają być doświadczeniem, a nie czymś materialnym. Dzień ślubu to wspaniałe wydarzenie, jednak przygotowania bywają bardzo męczące, a stres w ważnym dniu może odbić się później. Odpoczynek w spa i gwarancja przypływu nowej energii to świetna opcja dla nowożeńców.

Święta

Gonitwa za prezentami w okresie przedświątecznym dla większości z nas nie należy do przyjemności, szczególnie na ostatnią chwilę. Voucher do spa nie wymaga od obdarowującego wizyty w centrum handlowym, a obdarowanemu z pewnością zapewni miłe chwile.

Prezent na odległość

Nie możesz zobaczyć się z bliską osobą, ale chcesz jej pokazać, że pamiętasz i dbasz o nią nawet na odległość? Sprezentuj bon z dostawą pod drzwi lub w wersji elektronicznej.

W The Bridge voucher do spa możecie kupić na konkretny, wskazany zabieg lub jako bon kwotowy – do wykorzystania w dowolny sposób przez obdarowanego. Jeśli potrzebujecie eleganckiej formy prezentowej, zapraszamy do salonu lub zamówienia przesyłki kurierem; jeżeli macie bardzo mało czasu lub wystarczy wam forma elektroniczna – możecie kupić voucher bez wizyty.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.