leaves

Zabiegi ekspresowe spa – dlaczego to działa?

Zabiegi ekspresowe spa to stosunkowa nowość na rynku, powstała z wyjścia naprzeciw oczekiwaniom dnia codziennego. Nieustająca gonitwa, wysiłek fizyczny i obciążenie psychiczne to nieodzowne elementy życia w dużym mieście. Odpowiednio dobrane zabiegi wellness zapewnią przywrócenie spokoju i pozwolą się zrelaksować. Jednocześnie wygospodarowanie czasu dla siebie może być problematyczne. Masaż, peeling lub zabieg na twarz w jedyne 30 minut? Dzięki naszej ofercie zabiegów ekspresowych spa, to możliwe jeszcze dziś!

Prawdopodobnie podświadomie wiesz, jaki rezultat ma przynieść zabieg ekspresowy spa. Jeśli nie – zdaj się na naszą rekomendację. Zastanów się, co jest źródłem Twoich ostatnich frustracji i czego oczekujesz od zabiegu? Usługi odbywające się w skróconej, półgodzinnej wersji pomogą przywrócić energię, pozbyć się napięć, a nawet poprawić stan skóry.

Ajurwedyjski masaż twarzy i głowy

Polega na znalezieniu punktów energetycznych i odblokowaniu ich. Uwalnia to naturalną energię i pozwala na jej swobodny przepływ. Masaż poprawia nie tylko samopoczucie, ale przede wszystkim funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Masaż pleców

Najbardziej klasyczny zabieg ekspresowy spa – masaż na ból pleców. Napięcie mięśni po całym dniu pracy za biurkiem? A może przytłaczające, stresujące sytuacje? Masaż pleców rozbije wszystkie napięcia, przynosząc odczuwalną ulgę w jedyne trzydzieści minut.

Peeling ciała

Cuchy lub mokry peeling całego ciała. Szczotkowanie specjalnie do tego przeznaczoną szczotką Body Brush, która oczyszcza, jednocześnie pobudzając układ limfatyczny do bardziej intensywnej pracy, przywracając tym samym jędrność. Po tym zabiegu skóra stanie się jedwabiście miękka i miła w dotyku.

Zabieg ekspresowy twarzy

Szybki zabieg regenerujący skórę twarzy. Idealny, przed ważnymi wydarzeniami lub po prostu w okresie ciągłego zmęczenia. Natychmiast poprawi jędrność i kondycję cery.

Zabiegi ekspresowe spa to maksymalne wykorzystanie czasu, a jednocześnie maksimum korzyści dla Twojego organizmu. Skorzystaj z naszej oferty, w samym centrum Wrocławia. Z okien The Bridge Spa rozpościera się wspaniały widok na wrocławskie dachy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z niezwykłą dbałością, z wykorzystaniem wyjątkowych mieszanek olejków eterycznych – AromatherapyAssociates.

Trzydziesto-minutowe sesje, w których wykonywane są zabiegi ekspresowe spa, są cenną alternatywą dla środków, zapewniających jedynie zewnętrzny efekt, a nie wprowadzających rzeczywistej zmiany.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.