leaves

Zabiegi na twarz – jak wybrać właściwy?

Zabiegi na twarz potrafią zdziałać naprawdę wiele – odżywić, rozświetlić, odmłodzić, upiększyć… Zależnie jakiego efektu oczekujesz – inny wariant będzie dla ciebie najlepszy. To, co musisz określić, to własne potrzeby – czy wybierasz się na ważne wydarzenie i chcesz wyglądać olśniewająco? Czy zauważasz pierwsze oznaki starzenia i chcesz się ich pozbyć? A może szukasz nawilżających zabiegów na twarz, które pozwolą rozświetlić przygaszoną zmęczeniem skórę? Zanim dokonasz wyboru, zastanów się, jakiego efektu oczekujesz.

Zabieg odmładzający

Naturalne zabiegi na twarz należą do mniejszości. Jednak to właśnie one mogą przynieść wspaniałe korzyści olejek zwany złotem Inków w połączeniu z ekstraktem z modrzewia zredukuje oznaki starzenia, stymulując odbudowę kolagenu i poprawiając jędrność skóry. Działanie wzmacnia masaż skóry głowy, który doskonale uwalnia od napięć i trosk.

Zabieg kolagenowy

Potrzebny ci prawdziwy zastrzyk młodości przed wielkim wyjściem? Zabieg kolagenowy da efekt spłyconych zmarszczek i ujędrnionej, głęboko nawilżonej skóry. To, co najbardziej cieszy – już po pierwszym zastosowaniu widać spektakularny efekt!

Różany zabieg nawilżający

Odmładzające zabiegi na twarz to nie wszystko. Intensywne nawilżenie i odżywanie to równie istotne elementy.

Regeneracja różą damasceńską wspomaga odnowę komórkową, czego efektem jest promienna skóra, a towarzyszący zabiegowi delikatny zapach róży dodatkowo wprowadza w pozytywny nastrój.

Co ważne – odwodnienie to nie tylko problem cery suchej! Bardzo możliwe, że dotyczy on również ciebie, nawet jeśli masz skórę tłustą lub mieszaną.

Dotyk piękna

Najbardziej personalizowany zabieg na twarz, dostosowywany bezpośrednio do indywidualnych potrzeb. Kilkuetapowa pielęgnacja pozwala rozwiązać problemy skórne, przywracając nieskazitelny blask i piękno.

Jeśli czujesz, że twojej skórze przydałby się zabieg odświeżający, jednak wciąż nie wiesz, na jaki się zdecydować – możesz zdać się na rekomendację naszych ekspertek, które z chęcią pomogą dokonać odpowiedniego wyboru. Kolejny krok to rozpoznanie potrzeb twojej cery i dostosowanie odpowiednich dla niej produktów. To również pozostaw naszym specjalistom.

Pamiętaj, że wygląd w bardzo dużym stopniu wpływa na samopoczucie. Odpowiednio dobrane zabiegi na twarz, które przywrócą promienny blask twojej cerze, pomożą również poprawić ci nastrój i poczuć się lepiej we własnej skórze.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że The Bridge Spa pozostaje zamknięte do odwołania.